Informacja w związku z koronawirusem Covid 19

Szanowni Klienci,

wszyscy znaleźliśmy się niecodziennej sytuacji w związku z rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19. Chcielibyśmy poinformować Państwa, że podjęliśmy w naszej firmie rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo tak, aby zapewnić Państwu ciągłość usług i dostawy, których Państwo od nas oczekujecie.

Naszym głównym celem jest zdrowie i bezpieczeństwo współpracowników i ich rodzin, klientów, partnerów biznesowych i społeczności lokalnych. Dlatego wdrożyliśmy zalecane środki ochrony zdrowia publicznego w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa i na bieżąco reagujemy na rozwój sytuacji.

Podjęliśmy decyzję o zamknięciu naszej firmy dla odwiedzających, przełożyliśmy lub odwołaliśmy nasze wyjazdy i spotkania do czasu zmiany sytuacji, ale jesteśmy cały czas do Państwa dyspozycji mailowo i telefonicznie.

W ciągu 40 lat działalności Astromal musiał stawić czoła wielu wyzwaniom, za każdym razem stawaliśmy się silniejsi, dlatego wierzymy, że wspólnie przezwyciężymy ten trudny okres.

Chcielibyśmy skorzystać z okazji i podziękować Państwu za dotychczasową lojalność i zaufanie oraz zapewnić o naszym wsparciu.

Życzymy Państwu i Państwa rodzinom dużo zdrowia.