Astrini Design

Astrini Design wyraża radość, piękno, dobrą energię, a jednocześnie subtelność i zamysł. Jest wzorem nowoczesnego dobrego designu. Odpowiada potrzebom użytkowników.

Wielozadaniowość Astrini Design zaskakuje i rozbudza wyobraźnię. Formy i kształty zapraszają do wypoczynku i zabawy. Są niejednoznaczne, zadziwiając jednocześnie funkcjonalnością. Kreują wizerunek nowoczesnych, przystosowanych do dzisiejszego tempa życia przestrzeni.

Wkomponowane w przestrzeń formują ją harmonijnie wyposażając i nie dominując, tak, że przestrzeń Astrini Design staje się jednością, piękną, nowoczesną i wyrazistą. Kolekcje ławek miejskich, stojaków rowerowych, słupy ogłoszeniowo – reklamowe, riksze i inne znajdziecie Państwo na stronie:

Forma dopracowana do ostatniej linii, przemyślana pod względem użytkowym, ergonomicznym i estetycznym, starannie wykończona z materiałów najlepszej jakości…

Od samego początku to podstawowe założenia marki Astrini Design. Marki, która idealnie wpisuje się w język przestrzeni publicznych. Od początku tworzenia założeniem Astrini Design było połączenia piękna i funkcjonalności. Stanowi to fundament dobrego, nowoczesnego designu.

LUCYNA JANICKA – RYFA
SZEF DZIAŁU SPRZEDAŻY I MARKETINGU
tel. +48 65 529 91 91 w. 105
email: lryfa@astromal.pl

ADAM KAJCZYK
REFERENT DS. SPRZEDAŻY
tel. +48 65 529 91 91 w. 205
email: akajczyk@astromal.pl

Oferta produktów