Poszukujemy pracownika na stanowisko: Specjalista ds. techniczno-handlowych

Opis stanowiska:

  • przyjmowanie zamówień od klientów,

  • monitorowanie terminów realizacji zamówień,

  • weryfikacja i aktualizacja cenników,

  • realizowanie celów sprzedażowych, marżowych i jakościowych,

  • doradztwo i wsparcie techniczne klientów – analiza potrzeb klienta,

  • poszukiwanie nowych grup klientów,

  • realizowanie założeń strategii sprzedaży i polityki handlowej firmy,

  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie, mile widziane techniczne,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość czytania rysunku technicznego (obróbka tworzyw sztucznych i metali),

  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,

  • znajomość technik sprzedaży i umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,

  • nastawienia i motywacji do realizacji celów sprzedażowych,

  • prawo jazdy kat. B,

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • umiejętność przygotowywania ofert i materiałów reklamowych,

  • komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń,

  • fachowe szkolenia zawodowe,

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego i rozwoju osobistego,

  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus dodatkowo premia za osiągane wyniki.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z klauzulą „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)” na adres: jjerzyk@astromal.pl

Informujemy, iż odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Kariera w Astromal

Kreatywność, umiejętność obserwacji i analizy, współpracy z drugą osobą, a przede wszystkim niekłamana chęć do zdobywania i pogłębiania wiedzy teoretycznej i praktycznej to wartości, które cenimy najbardziej. I tych właśnie oczekujemy od naszych pracowników.

Firmę przede wszystkim tworzą ludzie. Astromal to zespół ludzi odważnych, otwartych na rozwój, tworzących przyjazne miejsce pracy. Ludzi, którzy mają możliwości, by rozwijać swój potencjał, zdobywać doświadczenie, awansować.

Jesteśmy otwarci na współpracę z ambitnymi studentami, absolwentami, a także ludźmi z doświadczeniem. Stabilna firma o silnej pozycji na rynku daje poczucie bezpieczeństwa i stwarza możliwości ciągłego doskonalenia umiejętności zawodowych.

CV i listy motywacyjne należy przesyłać na adres: jjerzyk@astromal.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883).”